fbpx

Wedding Vision

Organizacja przyjęcia weselnego to przedsięwzięcie, które wymaga dużego zaangażowania ze strony Młodej Pary. Zaplanowanie uroczystości, wybór usług, podwykonawców pochłaniają mnóstwo czasu. Obecnie jednym z wielu wyzwań jest zapewnienie atrakcji, które wpłyną na emocje i nastój przybyłych gości.

Zapowiedzią dobrej zabawy i niespodzianek jakie czekają niewątpliwie jest oryginalna oprawa wyjścia Młodej Pary z kościoła czy urzędu stanu cywilnego. W tym miejscu zamiast monet czy ryżu proponujemy użycie konfetti, które jest świetnym ukoronowaniem najważniejszych chwil podczas ślubu. Urządzenia jakie posiadamy pracują na dwutlenek węgla, dzięki czemu nie wymagają dodatkowego zasilania podczas pracy.

Dalsza część dnia także może być niecodzienna. Użycie baniek mydlanych czy wyrzutni CO2 przed wejściem do sali weselnej z pewnością zaskoczy niejednego gościa.

Do niezwykle romantycznych chwil z pewnością możemy zaliczyć pierwszy taniec Młodej Pary. Chwila taka jak ta z pewnością wymagają zjawiskowego efektu dzięki któremu stworzymy atmosferę magiczną, pełną uroku. Takim efektem niewątpliwie jest ciężki dym na bazie suchego lodu.

Dzięki swoim właściwością unosi się nisko dając efekt unoszenia się Młodej Pary w chmurach tworząc piękne, fotogeniczne tło. Do dopełnienia i zwiększenia wrażeń można użyć wcześniej wspomnianych już baniek mydlanych, konfetti (choć tu trzeba przygotować się na sprzątanie sali weselnej) czy wyrzutni CO2. Efekty można wypuścić także podczas podziękowań dla rodziców czy wjeździe tortu.

Nowością, która zasługuje na uwagę są wyrzutnie iskier. Urządzenia te wytwarzają efekt pirotechniczny, który wygląda jak zimne ognie. Fontanna fajerwerków może mieć wysokość nawet 5 metrów i trwać jednorazowo do 15 minut, tworząc niesamowitą oprawę wizualną. Użycie specjalnego prochu gwarantuje, że w kontakcie ze skórą nie powoduje poparzeń. Szybko się spala nie tworząc zadymienia, zapachu oraz jest nieszkodliwy dla środowiska. Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania wewnątrz pomieszczenia.

Użycie podczas pierwszego tańca, podziękowań dla rodziców czy torcie zrobi na gościach weselnych piorunujące wrażenie.

Nie zapominać należy także o oświetleniu dekoracyjnym sali weselnej czy aranżacji przestrzeni. Przy prawidłowo dobranym oświetleniu otaczające nas rzeczy stają się piękniejsze.Podświetlenie detali, ozdoby, dekoracje to jeden z wielu sposobów na zmianę wyglądu otoczenia. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z pełnym profesjonalizmem, dzięki temu tworzymy niepowtarzalny, indywidualny efekt.

Nasi pracownicy posiadają wymagane doświadczenie i zawsze są ubrani stosownie do okoliczności. Praca w garniturze to dla nas codzienność.

Przekonaj się i poczuj różnicę.

W celu dokonania konkretnej wyceny pod Państwa wydarzenie, prosimy o kontakt.