• Video Obecnie na rynku jedną z często wybieranych usług jest realizacja video z wielu źródeł obrazu (kamery, prezentacje, wizualizacje, animacje) oraz prezentacja gotowego materiału na telewizorach, ekranach projekcyjnych, diodowych, ścianach z ekranów bezszwowych czy transmisja do Internetu, używając do tego mikserów video.
  • Audio Zadbamy o to, aby uzyskać dźwięk o naturalnej barwie dostosowany do wymagań i sytuacji. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem uznanych firm.
  • Oświetlenie Używając urządzeń oświetleniowych, każde nudne pomieszczenie, salę, namiot czy imprezę zewnętrzną możemy zmienić w klimatyczne miejsce jakiego oczekujesz.
  • Przyjęcia weselne, okolicznościowe Organizacja przyjęcia weselnego to przedsięwzięcie, które wymaga dużego zaangażowania ze strony Młodej Pary. Zaplanowanie uroczystości, wybór usług, podwykonawców pochłaniają mnóstwo czasu. Obecnie jednym z wielu wyzwań jest zapewnienie atrakcji, które wpłyną na emocje i nastój przybyłych gości.
Video
Obecnie na rynku jedną z często wybieranych usług jest realizacja video z wielu źródeł obrazu (kamery, prezentacje, wizualizacje, animacje) oraz prezentacja gotowego materiału na telewizorach, ekranach projekcyjnych, diodowych, ścianach z ekranów bezszwowych czy transmisja do Internetu, ..
Audio
Zadbamy o to, aby uzyskać dźwięk o naturalnej barwie dostosowany do wymagań i sytuacji. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem uznanych firm.
Oświetlenie
Używając urządzeń oświetleniowych, każde nudne pomieszczenie, salę, namiot czy imprezę zewnętrzną możemy zmienić w klimatyczne miejsce jakiego oczekujesz.
Przyjęcia weselne, okolicznościowe
Organizacja przyjęcia weselnego to przedsięwzięcie, które wymaga dużego zaangażowania ze strony Młodej Pary. Zaplanowanie uroczystości, wybór usług, podwykonawców pochłaniają mnóstwo czasu. Obecnie jednym z wielu wyzwań jest zapewnienie atrakcji, które wpłyną na emocje i nastój przybyłych ..